Okulary Victoria Beckham VB 220S 731
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Twarzą marki jest założycielka, a zarazem główna projektantka Victoria Beckham. Kolekcja okularów Victoria Beckham to minimalizm, klasycyzm oraz nowoczesność. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Inne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Inne |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | PURPLE/BLUE GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 64 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |




























