Okulary Victoria Beckham VB 206S 720
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Twarzą marki jest założycielka, a zarazem główna projektantka Victoria Beckham. Kolekcja okularów Victoria Beckham to minimalizm, klasycyzm oraz nowoczesność. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BLUE GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | HAVANA/GOLD |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 146 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |




























