Okulary Victoria Beckham VB 231S 316
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Twarzą marki jest założycielka, a zarazem główna projektantka Victoria Beckham. Kolekcja okularów Victoria Beckham to minimalizm, klasycyzm oraz nowoczesność. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Kolor soczewki | Zielony |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | GREEN GRADIENT |
| Kolor oprawki | KHAKI |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 147 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |



























