Okulary Victoria Beckham VB 619S 005
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Twarzą marki jest założycielka, a zarazem główna projektantka Victoria Beckham. Kolekcja okularów Victoria Beckham to minimalizm, klasycyzm oraz nowoczesność. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | BLACK/HAVANA |
| Rozmiar szkła | 65 mm |
| Szerokość mostka | 09 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 147 mm |



























