Optyk WarszawaOkulista Warszawa – Salon ul. Chmielna 4 - Salon ul. Kondratowicza 45
Menu

Opineo

Okulary Miu Miu SMU 01W 1AB-5D1

Okulary Miu Miu SMU 01W 1AB-5D1

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 01W 1AB-5D1
Rozmiar: 50mm*20mm

Cena: 899,00 zł 764,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Okulary Miu Miu SMU 03V 158-204

Okulary Miu Miu SMU 03V 158-204

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 03V 158-204
Rozmiar: 55mm*20mm

Cena: 960,00 zł 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Okulary Miu Miu SMU 03Z 1AB-5S0

Okulary Miu Miu SMU 03Z 1AB-5S0

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 03Z 1AB-5S0
Rozmiar: 54mm*17mm

Cena: 1 256,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Miu Miu SMU 03Z VAU-06B

Okulary Miu Miu SMU 03Z VAU-06B

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 03Z VAU-06B
Rozmiar: 54mm*17mm

Cena: 1 256,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Miu Miu SMU 04Z VAU-07F

Okulary Miu Miu SMU 04Z VAU-07F

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 04Z VAU-07F
Rozmiar: 50mm*18mm

Cena: 1 510,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Miu Miu SMU 06X 02T-169

Okulary Miu Miu SMU 06X 02T-169

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 06X 02T-169
Rozmiar: 59mm*17mm

Cena: 1 060,00 zł 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Okulary Miu Miu SMU 08W 1AB-5D1

Okulary Miu Miu SMU 08W 1AB-5D1

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 08W 1AB-5D1
Rozmiar: 51mm*19mm

Cena: 1 210,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Miu Miu SMU 10W 10I-1V1

Okulary Miu Miu SMU 10W 10I-1V1

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 10W 10I-1V1
Rozmiar: 55mm*19mm

Cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Miu Miu SMU 52W ZVN-5D1

Okulary Miu Miu SMU 52W ZVN-5D1

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 52W ZVN-5D1
Rozmiar: 60mm*19mm

Cena: 1 384,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Miu Miu SMU 54Y ZVN-20F

Okulary Miu Miu SMU 54Y ZVN-20F

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 54Y ZVN-20F
Rozmiar: 80mm*14mm

Cena: 1 940,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Miu Miu SMU 60V 7OE-5D1

Okulary Miu Miu SMU 60V 7OE-5D1

Okulary przeciwsłoneczne
Miu Miu SMU 60V 7OE-5D1
Rozmiar: 60mm*18mm

Cena: 1 144,00 zł 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

W roku 1992 Miuccie Prada zakłada markę Miu Miu. Założeniem dla nowej marki okularowej jest połączenie minimalistycznego designu oprawek z nietuzinkowym i kolorowym wyglądem. W Milanie w roku 1993 zostaje otwarty pierwszy sklep, który oferuje okulary Miu Miu. Mijają tylko trzy lata a okulary Miu Miu pojawiają się z pierwszą kolekcją na New York Fashion Week. W pokazie udział bierze Kate Moss, co od razu wzbudza zainteresowanie okularami Miu Miu branży modowej. Następnie Drew Barrymore występuje w reklamach oprawek Miu Miu, co powoduje szybki wzrost zainteresowania marką. Najważniejsze jednak, że świat dostrzega doskonałe połączenie inspiracji kulturą retro z nieprawdopodobnie wspaniałymi, nietuzinkowymi kształtami okularów Miu Miu, które w ten sposób zdobywają kolejne modowe rynki światowe. Okulary Miu Miu to zarówno oprawki przeciwsłoneczne jak i korekcyjne. Najwyższa jakość materiałów, które służą do wytworzenia każdej pary oprawek Miu Miu, w połączeniu z projektem z legendarnego włoskiego domu mody Prada, to odpowiedź na zapotrzebowanie dynamicznych osób, które życie czerpią garściami.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas oprawkami Miu Miu. Okulary Miu Miu nie schodzą z listy najbardziej pożądanych dodatków na każde lato w każdym zakątku świata. Oprawki Miu Miu są uwielbiane za niepowtarzalny styl oraz wyrafinowaną elegancję i przede wszystkim za niezwykle kobiece fasony nawiązujące stylem do lat sześćdziesiątych. Legendą stały się okulary Miu Miu w formie "muchy" oraz oprawki o zmodyfikowanym kocim kształcie. Miuccia Prada nie zatrzymuje się jednak w projektowaniu coraz nowszych kolekcji i jeśli chodzi o oprawki Miu Miu. Nowe przeciwsłoneczne okulary Miu Miu wyglądają bardzo elegancko i niepowtarzalnie. Oprawki Miu Miu mają lekko przyciemniane szkła a ich ramka jest kanciasta co nie pozbawia ich delikatnej kobiecości, do jakiej przyzwyczaiła nas Prada. Czy wiesz, że światowej sławy oprawki Miu Miu, narodziły się z niesamowitej koncepcji Miucci Prady? To właśnie ta marka pochodząca z Włoch, od przeszło dwudziestu lat, dominuje w świecie oryginalną, nowatorską linią swoich okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Oprawki Miu Miu są poąłczeniem zmysłowości oraz jakości i estetyki wykonania. Wśród oprawek okularowych Miu Miu znajdziemy zarówno klasyczne kolekcje damskie, jak i te z odważnymi nadrukami, w bardzo kobiecym stylu a także z wizażami w formie autorskich kolaży, które w sposób bezpośredni pokazują brytyjski styl. Oprawki Miu Miu od długiego czasu odróżniają się, od innych marek okularowych. Wielu szokują a niktórych tylko zadziwiają, ale niesamowicie kobiecy styl linii, tych oprawek stał się symboliką zagadkowości kobiecości.Ogromny wybór oprawek Miu Miu, zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych, dostępny jest zarówno na naszej stronie internetowej 4eyes.pl jak i w naszych salonach stacjonarnych w Warszawie przy ulicy Chmielnej cztery i na ulicy Kondratowicza 45.

Osoby szukające kobiecych, niepowtarzalnych oprawek okularowych powinny udać się do świata oprawek Miu Miu. W pierwszym okresie, marka Prada łączona była z nieprawdopodobnymi pokazami mody, ale stylizacje na wybiegach to zupełnie co innego, a co innego styl ulicy w najlepszym tego słowa znaczeniu. Zachwyt modelką z wybiegu, promującą oszałamiające kreacje, wyjątkowo drogie i przede wszystkim odważne, był zupełnie nie do powtórzenia w modzie street'owej. Prada zdawała sobie sprawę, że klientów których będzie stać finansowo i charakterologicznie na zakup i potem poruszanie się w takich niepraktycznych, kreacjach po alejach Londynu, będzie niewielu. Z tego powodu dyrektor kreatywna Haute Coutre Prada podjęła decyzję, że musi wypracować połączenie świata mody z pokazów na wybiegach, z cenami życia codziennego i jego praktyczności. Tak narodziła się właśnie marka Miu Miu. Ponieważ Haute Coutre Prada miała niesamowity zmysł i talent, a koncepcja była doskonała, marka Miu Miu płynnie i szybko zdobyła światowe rynki. Namówienie do współpracy przy promocji marki Miu Miu - Kate Moss, nadało nowego tempa rozwoju marce. Kate Moss jako modelka, mogła w zupełnie odmienny sposób, pokazywać to czego kobiety oczekiwały od nowoczesnych, odważnych, ekstrawaganckich wyrobów Miu Miu. W naszych salonach optycznych 4eyes, sprzedajemy oczywiście tylko oryginalne oprawki okularowe Miu Miu.

Nasi eksperci pomogą na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia i wysokiej jakości najnowszego sprzętu, doradzić odpowiednie okulary dla Państwa. Oprawki Miu Miu, objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Okulary Miu Miu, ze względu na kunszt wykonania, można uznać za rodzaj biżuterii, gdyż nadają się doskonale na każdą okazję. Przeciwsłoneczne, czarne okulary Miu Miu, doskonale sprawdzą się jako dodatek, zarówno do wieczorowej kreacji na kolację w Szwajcarii, jak i w wakacje na Santorini. Kształty oprawek okularowych Miu Miu są niesamowite. Znajdziemy je w stylu kocich oczu, lub okrągłe czy prostokątne. Jeżeli masz już dodatki tej marki lub coś od Prady, okulary Miu Miu doskonale nadają się do skomponowania ich jako całości kreacji. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie z chęcią doradzimy Państwu odpowiednie oprawki korekcyjne lub przeciwsłoneczne marki Miu Miu.

Wiemy jak bardzo ważne są oprawki okularowe zarówno te przeciwsłoneczne jak i korekcyjne. Od tylu lat nasi pracownicy, w naszych salonach wysłuchali już bardzo wiele historii osób, które opowiadały jak bardzo ładne i funkcjonalne oprawki pomogły im w polepszeniu samopoczucia, a jak źle wykonane, niskiej jakości, utrudniały im codzienne funkcjonowanie. Dlatego w naszej firmie oferujemy tylko najwyższej jakości oprawki okularowe, zarówno w tych niższych cenach jaki wyższych, zakładając że niezależnie od tego czy cena wynosi kilkaset złotych czy kilka tysięcy złotych, w obydwu oprawkach okularowych musicie państwo czuć się doskonale. Nasi pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są w stanie podpowiedzieć jakie okulary Miu Miu będą najbardziej pomocne w państwa przypadku, zarówno kiedy będziecie chcieli okulary przeciwsłoneczne na rower, na żaglówkę, czy na inne sporty wodne. Dostępne w naszych salonach okulary firmy Miu Miu, są wykonane z najlepszej jakości materiałów, zaprojektowane tak aby każda osoba znalazła dla nich zastosowanie. jeżeli chcecie państwo kupić okulary poprzez naszą stronę internetową, serdecznie zapraszamy, ale jeżeli chcielibyście skorzystać z naszego doświadczenia i doradztwa, zapraszamy wtedy do któregoś z naszych salonów w Warszawie na ul Chmielnej, lub na Kondratowicza. Jesteśmy do państwa dyspozycji w centrum Warszawy oraz na Bródnie, także w soboty.
 
Wszystkie oferowane na naszej stronie internetowej oprawki okularowe są dostępne w naszym magazynie, dlatego jesteśmy w stanie bardzo szybko je zapakować i wysłać do państwa. Na państwa życzenie możemy także przesłać oprawki pomiędzy naszymi oddziałami tak abyście mogli przymierzyć je w dogodnym dla siebie miejscu albo w centrum Warszawy albo na Kondratowicza. W naszych salonach możecie państwo kupując okulary Miu Miu, skorzystać od razu z badania wzroku. Jeżeli nosicie czasami soczewki okularowe, także jesteśmy w stanie podpowiedzieć, które z dostępnych obecnie na rynku soczewek są najlepsze, oraz przygotować dla państwa bardzo atrakcyjne ceny na zakup tych soczewek bezpośrednio w naszym salonie, lub przez internet. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości na temat okularów Miu Miu oferowanych przez naszą firmę, zapraszamy serdecznie do któregoś z naszych salonów na chmielną lub Kondratowicza, albo do kontaktu telefonicznego z naszymi salonami, lub poprzez stronę internetową, w postaci elektronicznego maila. w naszych salonach możecie państwo także zostawić nawet okulary Miu Miu jeżeli wymagają naprawy, a nasi pracownicy poradzą sobie prawdopodobnie z wieloma przypadkami uszkodzeń oprawek okularowych. Mamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy w stanie pomóc przy uszkodzonych oprawkach, dlatego serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty w którymś z naszych salonów, jeżeli natomiast nie jesteście państwo z Warszawy, możecie wysłać do nas kurierem swoje obecnie używane okulary do naprawy. Prosimy oczywiście wcześniej o kontakt z nami tak abyśmy mogli uzgodnić szczegóły takiego zlecenia. Nasi pracownicy służą państwu swoją wiedzą i doświadczeniem które przez wiele lat zdobywaliśmy oferując najwyższej klasy okulary, zarówno korekcyjne jak i przeciwsłoneczne.
Czytaj Dalej
Ukryj
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium