Okulary Miu Miu SMU B50 ZVN-80O
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary przeciwsłoneczne Miu Miu nigdy nie zejdą z listy najbardziej pożądanych dodatków na lato. Od lat kochamy je za styl, wyrafinowaną elegancję i niezwykle kobiece fasony w stylu lat 60. Legendą są już okrągłe "muchy" i oprawki o zmodyfikowanym kocim kształcie. Miuccia Prada nie ustaje jednak w eksperymentowaniu z formą.
W najnowszej kolekcji okularów Miu Miu Eyewear pojawiły się trzy niezwykłe pary, których charakterystycznym elementem jest brak dolnej oprawki. Oprócz nich znajdziemy także modele o klasycznym "rogowym" kształcie w różnych wersjach kolorystycznych. Nowe okulary przeciwsłoneczne wyglądają elegancko i niezwykle. Lekko przyciemniane szkła, kanciasta ramka i pogrubione zauszniki nadają im nieco surowy, modernistyczny wygląd, ale wcale nie pozbawiają delikatnej kobiecości, do jakiej przyzwyczaiła nas Prada.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BLUE GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 52 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

