Okulary Gucci GG 0779S 001
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka GUCCI swoje zaufanie zdobywa już ponad 90 lat, od roku 1921 dostarczając nam produkty, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu. Kolejnym przykładem potwierdzającym jej pozycję jest kolekcja okularów GUCCI, która łączy w sobie najlepsze cechy marki, ubrane w tradycję przemieszaną z nowoczesnością. Bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne GUCCIto niespotykany nigdzie indziej kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | GREY SILVER MIRROR |
| Kolor oprawki | IVORY |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 26 mm |
| Lustrzanki | TAK |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |









