Okulary Gucci GG 0908S 004
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka GUCCI swoje zaufanie zdobywa już ponad 90 lat, od roku 1921 dostarczając nam produkty, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu. Kolejnym przykładem potwierdzającym jej pozycję jest kolekcja okularów GUCCI, która łączy w sobie najlepsze cechy marki, ubrane w tradycję przemieszaną z nowoczesnością. Bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne GUCCIto niespotykany nigdzie indziej kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 65 mm |
| Szerokość mostka | 13 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 152 mm |





















