Okulary Balenciaga BB 0013S 012
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Balenciaga to hiszpański luksusowy dom mody założony w 1917 roku przez baskijskiego projektanta Cristóbala Balenciagę. Balenciaga miał reputację projektanta o bezkompromisowych standardach i był nazywany przez Christiana Diora „panem nas wszystkich”. Dom mody Balenciaga jest uznawany na całym świecie za lidera w głównych trendach mody ze względu na swoją kreatywność, mistrzowskie kroje i znakomite techniki.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR GOLD |
| Kolor oprawki | PALE GOLD |
| Rozmiar szkła | 64 mm |
| Szerokość mostka | 13 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 148 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |


