Okulary Balenciaga BB 0095S 009
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Balenciaga to hiszpański luksusowy dom mody założony w 1917 roku przez baskijskiego projektanta Cristóbala Balenciagę. Balenciaga miał reputację projektanta o bezkompromisowych standardach i był nazywany przez Christiana Diora „panem nas wszystkich”. Dom mody Balenciaga jest uznawany na całym świecie za lidera w głównych trendach mody ze względu na swoją kreatywność, mistrzowskie kroje i znakomite techniki.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | GREEN |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |



