Valentino VA 3067 5034
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Włoska firma Mario Valentino została założona przez Mario Valentino w 1952 roku w Neapolu, gdzie do dziś znajduje się jej siedziba. Valentino produkuje obuwie, torebki, ubrania oraz okulary. Marka specjalizuje się wysokiej jakości dodatkach skórzanych, ma niepodważalną renomę i ceniona jest ma całym świecie. Logo w kształcie litery V jest jak najbardziej oryginalne, jest własnością Valentino di Mario Valentino i różni się od logo, którym posługuje się dom mody Valentino Fashion Group. Okulary tej marki, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, nowoczesnym stylem, elegancją i wzornictwem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
