Pepe Jeans PJ 7466 001
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Pepe Jeans London powstała w latach 70. w Londynie, w dzielnicy Notting Hill — kolebce brytyjskiej popkultury i street style’u. Kolekcje projektowane są z myślą o osobach, które cenią indywidualność, lekkość i swobodę wyrazu. Kolekcje okularowe regularnie inspirują się teksturą denimu, co widać w tłoczeniach i fakturach zauszników.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREEN |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 144 mm |

