Pepe Jeans PJ 3718 628
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Pepe Jeans London powstała w latach 70. w Londynie, w dzielnicy Notting Hill — kolebce brytyjskiej popkultury i street style’u. Kolekcje projektowane są z myślą o osobach, które cenią indywidualność, lekkość i swobodę wyrazu. Kolekcje okularowe regularnie inspirują się teksturą denimu, co widać w tłoczeniach i fakturach zauszników.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BLUE/JEANS |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
