Menu
- Outlet(776)
- Okulary przeciwsłoneczne(3018)
- Alain Mikli(2)
- Alexander McQueen(8)
- Ana Hickmann(26)
- Armani Exchange(7)
- Arnette(7)
- Balenciaga(14)
- Bottega Veneta(43)
- Boz(1)
- Brett(10)
- Burberry London England(7)
- Carolina Herrera(10)
- Carrera(33)
- Celine(141)
- Chloe(82)
- David Beckham(62)
- Davidoff(12)
- Dior(16)
- Dolce & Gabbana(50)
- Ducati Eyewear(3)
- Einstoffen(4)
- Elie Saab(1)
- Emmanuelle Khanh(19)
- Emporio Armani(13)
- Etnia Barcelona(2)
- Fendi(74)
- Furla(10)
- Gigi Studios(2)
- Giorgio Armani(12)
- Givenchy(1)
- Gucci(176)
- Guess(44)
- Hickmann Eyewear(10)
- Hugo Boss(14)
- IC!Berlin(30)
- Isabel Marant(10)
- Jaguar(8)
- Jimmy Choo(43)
- J.F.Rey(5)
- Joop!(2)
- JPLUS(1)
- Kador(18)
- Kaleos(17)
- Kenzo(2)
- KreuzbergKinder(13)
- Lafont(2)
- La Martina(2)
- Lanvin(6)
- Linda Farrow(41)
- Loewe(41)
- Maui Jim(86)
- MaxMara(9)
- Max & Co(1)
- Marc Jacobs(9)
- Michael Kors(11)
- Minima(2)
- Miraflex(14)
- Missoni(2)
- Miu Miu(53)
- Moschino(9)
- Oakley(51)
- Off-White(3)
- Oliver Peoples(25)
- Onono(1)
- Original Vintage Sunglasses(10)
- Pepe Jeans(3)
- Persol(92)
- Philipp Plein(15)
- Polaroid(4)
- Polo Ralph Lauren(12)
- Porsche Design(25)
- Prada(64)
- Prada Sport(17)
- Ray-Ban(865)
- Andy(3)
- Aviator(150)
- Aviator Outdoorsman(3)
- Aviator Outdoorsman II(1)
- Aviator Shooter(2)
- Balorama(2)
- Boyfriend(13)
- Caravan(22)
- Carbon Fibre(0)
- Cats 1000(0)
- Cats 5000(4)
- Clubmaster(43)
- Clubmaster Metal(10)
- Clubmaster Oversized(2)
- Clubround(1)
- Cockpit(6)
- Chris(2)
- Erika(21)
- Hexagonal(17)
- Inverness(3)
- Jack(19)
- Jackie Ohh(18)
- JA-JO(0)
- Jeffrey(3)
- Junior(2)
- Justin(29)
- Kat(1)
- Lite Force(3)
- Mega Wayfarer(3)
- Meteor(1)
- Mr Burbank(2)
- New Clubmaster(0)
- New Wayfarer(66)
- Octagon(1)
- Octagonal(0)
- Olympian(1)
- Olympian I(3)
- Olympian I Deluxe(3)
- Olympian II Deluxe(3)
- Oval(2)
- Predator(2)
- Round(15)
- Roundabout(1)
- Round Full Color(4)
- Round Metal(57)
- Scuderia Ferrari(29)
- The Colonel(1)
- The General(4)
- The Marshal(7)
- Wayfarer(85)
- Wayfarer oval(1)
- Wings III(1)
- Zena(6)
- Res/Rei Eyewear(10)
- Roberta di Camerino(3)
- Robert La Roche(0)
- Saint Laurent(118)
- Siens Eye Code(6)
- Solano(0)
- Success Junior(2)
- Tag Heuer(13)
- Thierry Lasry(25)
- Tom Ford(209)
- Tous(7)
- Valentino(0)
- Versace(15)
- Victoria Beckham(39)
- Vogue Eyewear(18)
- Woodys(8)
- Yalea(2)
- Zeiss(2)
- Okulary korekcyjne(4063)
- Bony(3)
Nowości
Promocje
Oprawki Ray-Ban Aviator RB3025-002/4J
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ray-Ban to ponadczasowość, autentyczność, legendarny styl, odwaga i wyjątkowa technologia. Te fundamentalne wartości marki sprawiły, że Ray-Ban stał się liderem świata okularów.
Ray-Ban Aviator, oryginalnie stworzony w 1937 roku dla pilotów US Air Force, miał na celu ochronić wzrok przed słonecznymi odblaskami na dużych wysokościach. Od początku stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli okularów, dzięki charakterystycznemu kształtowi „kropli”. Początkowo oprawki te były znane pod nazwą „Anti-Glare” („Przeciw-Odblaskom”), jednak potem nazwa została zmieniona na „Ray-Ban” aby wzmocnić efekt ochony przed promieniami słonecznymi (ray-promień, ban – blokować).
Dzięki przenikliwości ówczesnych właścicieli marki model ten został wprowadzony do masowej produkcji. Od tego czasu przez ostatnie 75 lat Ray-Ban Aviator stał się ponadczasowym klasykiem, który pokochały wszystkie pokolenia. Mówi się o tej oprawce, że jest najlepiej sprzedającym się modelem w historii okularów.
Ray-Ban to okulary dla tych, którzy zawsze mają oczy szeroko otwarte na świat.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Małe |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT MIRROR GREEN |
| Kolor oprawki | SHINY BLACK |
| Rozmiar szkła | 55 mm (małe) |
| Szerokość mostka | 14 mm |
| Lustrzanki | TAK |
| Szerokość oprawki | 133 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |











































































































