Oprawki Philipp Plein VPP 197M 0300
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka została założona w 1998 roku przez Philippa Pleina. Początki marki to produkcja mebli, natomiast obecnie marka może pochwalić się kolekcjami ubrań damskich, męskich i dziecięcych, obuwiem oraz dodatkami np. oprawami korekcyjnymi i okularami przeciwsłonecznymi. Charakterystyczne elementy to czerń, łańcuchy, ćwieki i czaszki, związane z buntowniczym obliczem marki. Produkty wyróżniają się bardzo wysoką jakością, doskonałymi materiałami i dokładnością wykonania. Na pewno przykuwają uwagę odważnymi projektami, które idealnie dopasują się do rockowego, luksusowego stylu. Philipp Plein to marka idealna dla zwolenników luksusowych okularów, ekstrawaganckich modeli oraz przepychu.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor oprawki | BLACK/GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 58 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 148 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
