Oprawki Arnette 0AN 4375 27591W
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Założona w Kalifornii w 1992 roku i przejęta przez Luxottica w 1999 roku, Arnette to marka okularów o swobodnym charakterze, która przemawia do młodych konsumentów. Arnette wnosi uliczny charakter do świata okularów. Dedykowana jest osobom, które cenią sobie autentyczność i poszukują indywidualnego stylu.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Nakładka przeciwsłoneczna | Tak |
| Kolor oprawki | MATTE BLUE + GREY GREEN |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 144 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
