Okulary Yalea SYA 127 0361
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Yalea to zupełna nowość na rynku optycznym. Kieruje się głównie wartościami takimi jak podkreślanie naturalnego piękna, kobiecość, elegancja. Marka dedykowana jest tylko kobietom. Ambasadorkami marki są Cindy Crawford i Bianca Balti, obie będące symbolami zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego piękna.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD/WHITE |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 144 mm |
