Okulary Woodys AINA 01
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Woodys stworzona została przez Josepa Dosta. Okulary Woodys dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i kształtach. Oprawy charakteryzują się starannością wykonania, nowoczesnym wzornictwem, bardzo dobrą jakością wykonania, są lekkie i nietuzinkowe.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła | 49 mm |
| Szerokość mostka | 24 mm |
| Szerokość oprawki | 141 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
