Okulary Tommy Hilfiger TH 1776 C8C
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Od 25 lat Tommy Hilfiger wyznacza klasyczne i stylowe trendy w modzie, inspirowane amerykańską kulturą. Produkty Tommy Hilfiger zdobyły uznanie nie tylko za oceanem, ale także na całym świecie. Logotyp TH stał się wyznacznikiem jakości i stylu. Wszystkie projekty marki gwarantują świeży wygląd i zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Klasyczne kolory i wzornictwo, świetna jakość materiałów, precyzja na każdym etapie produkcji - to sprawia, że zawsze masz poczucie dobrze wydanych pieniędzy.
Tommy Hilfiger zdobył zaufanie dzięki wielkiej staranności i dbałości o potrzeby i wyrafinowany smak klientów. Oprawki Tommy Hilfiger gwarantują doskonałą stylizacje, jakość i wartość dla konsumentów na całym świecie. Bogata kolekcja okularów i oprawek do okularów stanowi doskonałą kwintesencję stylu Tommy Hilfiger.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BURGUNDY/RED |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 133 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

