Okulary Porsche P8980 A
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Porsche Design jest znana od 1972 roku, gdy swoimi innowacjami technicznymi doskonale połączyła funkcjonalność i czysty design okularów. Do produkcji tych okularów wykorzystywano wysokiej jakości materiały. Te w połączeniu z tradycją rzemieślniczą, precyzyjnym wykonaniem detali przynoszą w każdej kolekcji stylowe, klasyczne jak i nowoczesne okulary. Porsche Design każdego roku oferuje nową kolekcję, w której na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Tegoroczna kolekcja Porsche jest przepełniona dużą dawką klasycznego stylu i szeroką gama kolorów.
Soczewki wszystkich okularów przeciwsłonecznych są wykonane z poliwęglanu i odporne na zarysowania . Zapewniają pełną ochronę przed promieniami UV.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Szary |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR SILVER |
| Kolor oprawki | MATTE GREY |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
