Okulary Max Mara MM HOOKS DDB 9R
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Max Mara to włoska nazwa marki luksusowych produktów, założona w 1951r. przez Achille Maramotti. Pod tą nazwą, produkowane są ekskluzywne produkty, takie jak np. perfumy, ubrania, okulary. Okulary przeciwsłoneczne z kolekcji Max Mara, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, nowoczesnym stylem, elegancją i wzornictwem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Inne |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | PINK GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 61 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |



