Okulary Max Mara MM GLEAM II 001 9O
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Max Mara to włoska nazwa marki luksusowych produktów, założona w 1951r. przez Achille Maramotti. Pod tą nazwą, produkowane są ekskluzywne produkty, takie jak np. perfumy, ubrania, okulary. Okulary przeciwsłoneczne z kolekcji Max Mara, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, nowoczesnym stylem, elegancją i wzornictwem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY SHADED |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |


















