Okulary Jaguar 37627 6100
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jaguar to nazwa marki luksusowych produktów. Pod tą nazwą, produkowane są ekskluzywne produkty, takie jak np. samochody, okulary. Okulary firmy Jaguar, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, najwyższą jakością wykonania i elegancją.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR LIGHT GREY POLARIZED (ANTYREFLEKS) |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK |
| Rozmiar szkła | 61 mm |
| Szerokość mostka | 12 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
