Okulary Gucci GG 1149S 002
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka GUCCI swoje zaufanie zdobywa już ponad 90 lat, od roku 1921 dostarczając nam produkty, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu. Kolejnym przykładem potwierdzającym jej pozycję jest kolekcja okularów GUCCI, która łączy w sobie najlepsze cechy marki, ubrane w tradycję przemieszaną z nowoczesnością. Bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne GUCCIto niespotykany nigdzie indziej kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 60 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |










