Okulary Givenchy GV 7005 J5G HA
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dom Mody GIVENCHY został stworzony przez HUBERT'A DE GIVENCHY w 1952 roku w Paryżu.
Od 2005 roku dyrektorem artystycznym Givenchy jest Riccardo Tisci, który swoim kreacjom nadaje ekscentryczny, zdecydowany i rzadko spotykany styl. Patrząc na projekty Tisci widać, że projektant najlepiej odnajduje się w świecie głębokiej czerni, etnicznym wzornictwie i niekonwencjonalnych kształtach. Okulary Givenchy są ozdobione motywem gwiazdki.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Małe |
| Kolor szkieł | BROWN SHADED |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 56 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
