Okulary Furla SFU 626 0816
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Furla to włoska marka, która powstała w 1927r. Założycielem tej marki był Aldo Furlanetto. Siedziba firmy mieści się w Bolonii. Firma specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości torebek, butów, okularów i akcesoriów. Produkty marki Furla, cechuje doskonały design, pełen szyk i elegancja. W 2015 twarzą włoskiej marki była polska supermodelka Anja Rubik.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | POWDER PINK |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
