Okulary Furla SFU 051 579Y
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Furla to włoska marka, która powstała w 1927r. Założycielem tej marki był Aldo Furlanetto. Siedziba firmy mieści się w Bolonii. Firma specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości torebek, butów, okularów i akcesoriów. Produkty marki Furla, cechuje doskonały design, pełen szyk i elegancja. W 2015 twarzą włoskiej marki była polska supermodelka Anja Rubik.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor oprawki | 579Y |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Polaryzacja | Nie |
| Szerokość oprawki | 136 mm |



