Okulary Emporio Armani EA 2139 300187
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja okularów Emporio Armani Eyewear idealnie wpisuje się w koncepcję nienagannego, ale pełnego świeżości młodzieżowego stylu marki Emporio Armani. Okulary z kolekcji są zarazem współczesne i wyszukane dzięki drobiazgowo zaprojektowanym gumowym detalom i niezwykłemu wykończeniu. Poza subtelniejszymi odcieniami w szerokiej palecie kolorów znalazły się również żywe pastelowe barwy, a także odcienie metalu z idealnie dobranymi lustrzanymi soczewkami.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | DARK GREY |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK |
| Rozmiar szkła | 57 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
