Okulary David Beckham DB 7000S 807 UK
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja okularów David Beckham, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, dzięki modelom i kształtom najchętniej kupowanym przez mężczyzn na całym świecie. Inspirując się ponadczasowym minimalizmem, marka wykreowała unikalny znak rozpoznawczy „Talizman” znajdujący się na wszystkich modelach w kolekcji.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | YELLOW PHOTO CHROME (GREY) |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 51 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 140 mm |















