Okulary David Beckham DB 7039/F/S 2IK KU
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja okularów David Beckham, skierowana do szerokiej grupy odbiorców, dzięki modelom i kształtom najchętniej kupowanym przez mężczyzn na całym świecie. Inspirując się ponadczasowym minimalizmem, marka wykreowała unikalny znak rozpoznawczy „Talizman” znajdujący się na wszystkich modelach w kolekcji.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BLUE |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Szerokość oprawki | 148 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |















