Okulary Cateyes1 JPLUS JP 3060-02
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JPLUS to włoska firma, produkująca okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Okulary charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz nowoczesnym stylem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN MIRROR GOLD |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 60 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Lustrzanki | TAK |
| Szerokość oprawki | 144 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
