Okulary Burberry BE 4343 393874
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Burberry London England - ekskluzywny brytyjski dom mody, założony w 1856 roku przez Thomasa a Burberry'ego, zajmujący się produkcją oraz sprzedażą odzieży, perfum, okularów i akcesoriów mody męskiej oraz damskiej. Okulary korekcyjne są wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Okulary charakteryzują się nowoczesnym stylem, elegancją i wzornictwem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Pomarańczowy |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | DARK ORANGE |
| Kolor oprawki | ORANGE |
| Rozmiar szkła | 52 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

