Okulary Burberry BE 4294 38153H
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Burberry London England - ekskluzywny brytyjski dom mody, założony w 1856 roku przez Thomasa a Burberry'ego, zajmujący się produkcją oraz sprzedażą odzieży, perfum, okularów i akcesoriów mody męskiej oraz damskiej. Okulary korekcyjne są wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Okulary charakteryzują się nowoczesnym stylem, elegancją i wzornictwem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Kolor soczewki | Zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | DARK GREEN |
| Kolor oprawki | LIGHT GREEN |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 140 mm |

