Okulary Bottega Veneta BV 1342S 002
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Bottega Veneta została założona przez Michele Taddei w 1966r. Firma specjalizowała się w technice wykańczania skóry, która była jednym z ich znaków rozpoznawczych. W 2001r. grupa Gucci zakupiła markę i przekształciła ją w dom mody. Rozszerzyli również asortyment o okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Marka stawia na jakość swoich produktów, precyzję wykonania. Okulary charakteryzują się między innymi tym, że nie mają loga firmy.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | LIGHT BROWN |
| Kolor oprawki | SILVER/GOLD |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 13 mm |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

