Okulary Arnette Middlemist 0AN 4328U 275381
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Założona w Kalifornii w 1992 roku i przejęta przez Luxottica w 1999 roku, Arnette to marka okularów o swobodnym charakterze, która przemawia do młodych konsumentów. Arnette wnosi uliczny charakter do świata okularów. Dedykowana jest osobom, które cenią sobie autentyczność i poszukują indywidualnego stylu.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | GREY POLARIZED |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK/RED |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
