Okulary Arnette Fastball 2.0 0AN 4242 251125
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Założona w Kalifornii w 1992 roku i przejęta przez Luxottica w 1999 roku, Arnette to marka okularów o swobodnym charakterze, która przemawia do młodych konsumentów. Arnette wnosi uliczny charakter do świata okularów. Dedykowana jest osobom, które cenią sobie autentyczność i poszukują indywidualnego stylu.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR BLUE |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK/DARK BLUE |
| Rozmiar szkła | 62 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
