Okulary Arnette 0AN 4371 290073
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Założona w Kalifornii w 1992 roku i przejęta przez Luxottica w 1999 roku, Arnette to marka okularów o swobodnym charakterze, która przemawia do młodych konsumentów. Arnette wnosi uliczny charakter do świata okularów. Dedykowana jest osobom, które cenią sobie autentyczność i poszukują indywidualnego stylu.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK |
| Rozmiar szkła | 52 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

