Giorgio Armani AR 7168 5737
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Styl Giorgio Armaniego odwołuje się do uniwersalnego i ponadczasowego charakteru marki, opartego na surowości, która, niepozbawiona pewnego ciepła, jest rezultatem nieustannego, cierpliwego poszukiwania czystych, naturalnych linii. W wyniku tego poszukiwania powstał wyjątkowy i rozpoznawalny wzór, którego zasadnicze cechy powtarzane są w każdym projekcie, nabierającym indywidualnego charakteru dzięki doskonale dobranym, wyrafinowanym kolorom i szlachetnym detalom. W bogatej kolekcji marki Armani każdy znajdzie coś dla siebie: od delikatniejszych okularów zdobionych kryształkami i koronkowymi wzorami, inspirowanymi ekskluzywnymi sukniami wieczorowymi przez bardziej klasyczne modele unisex, aż po oprawy w nowoczesnej wersji stylu retro. Udoskonalone formy i urzekające detale pozwoliły stworzyć zaskakującą kolekcję okularów, w której najwyższą jakość najlepszych materiałów połączono z precyzyjnym, rzemieślniczym wykonaniem.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | STRIPED BROWN |
| Rozmiar szkła (mm) | 48 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 21 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 133 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |











