Chantal Thomass CT 14120 C3
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Chantal Thomass to francuska marka, znana głównie z produkcji ekskluzywnej bielizny. Obecnie na rynku pojawiały się również różnego rodzaju akcesoria tej marki jak np. okulary.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | RED/BROWN/VIOLET |
| Rozmiar szkła (mm) | 50 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


