Chantal Thomass CT 14128 C2
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Chantal Thomass to francuska marka, znana głównie z produkcji ekskluzywnej bielizny. Obecnie na rynku pojawiały się również różnego rodzaju akcesoria tej marki jak np. okulary.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | PEARL BEIGE |
| Rozmiar szkła (mm) | 48 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 136 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


