Caroline Abram Chloe 772
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Caroline Abram to utalentowana artystka z Paryża, która każdy model kolekcji projektuje sama. Jej oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne charakteryzuje ciekawa kolorystyka, znakomite materiały i nietuzinkowe wzornictwo. Główna idea projektantki to pokazać piękno kobiety i podkreślić jej osobowość.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GREEN/TRANSPARENT BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
