Ana Hickmann AH 9432 A01
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ana Hickmann to brazylijska supermodelka, znana z pracy w największych domach mody. Od 2002 roku rozpoczęła promocje swojej własnej linii prezentując odzież, biżuterie i okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Każdy model okularów charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem. Okulary wykonane są bardzo precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów wzbogacone kryształami Swarovskiego.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Inne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Inne |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | VIOLET BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | BLACK/TRANSPARENT GREEN |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 13 mm |
| Szerokość oprawki | 139 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
