Ana Hickmann AH 3274 05B
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ana Hickmann to brazylijska supermodelka, znana z pracy w największych domach mody. Od 2002 roku rozpoczęła promocje swojej własnej linii prezentując odzież, biżuterie i okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Każdy model okularów charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem. Okulary wykonane są bardzo precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów wzbogacone kryształami Swarovskiego.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | ROSE GOLD |
| Rozmiar szkła | 60 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 152 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

