Ana Hickmann AH 3192 04G
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ana Hickmann to brazylijska supermodelka, znana z pracy w największych domach mody. Od 2002 roku rozpoczęła promocje swojej własnej linii prezentując odzież, biżuterie i okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Każdy model okularów charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem. Okulary wykonane są bardzo precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów wzbogacone kryształami Swarovskiego.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 144 mm |







