Ana Hickmann AH 1486 H02
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Ana Hickmann to brazylijska supermodelka, znana z pracy w największych domach mody. Od 2002 roku rozpoczęła promocje swojej własnej linii prezentując odzież, biżuterie i okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Każdy model okularów charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem. Okulary wykonane są bardzo precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów wzbogacone kryształami Swarovskiego.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GREEN/GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 52,5 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18,5 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |





