Xavier Garcia Siama C4
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Xavier Garcia, to współczesny hiszpański projektant między innymi okularów korekcyjnych. Okulary wykonane są z bardzo dobrego plastiku. Charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, lekkością, precyzyjnym wykonaniem. Szeroka gama kolorów, kształtów i nieszablonowość oraz naturalność, powodują, że każdy znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie. Okulary Xavier Garcia, to powrót do naturalnego piękna, przyrody, prostoty i umiaru. To okulary z „duszą”. Myślą przewodnią tego projektanta jest: “The search for beauty is the only valid choice in this disgusting world”.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Inne |
| Kolor oprawy | Multikolor |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MULTIKOLOR |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |





















