Tonny TY 9970 C1W
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Oprawy marki Tonny przeznaczone są dla osób ceniących sobie zarówno elegancję jak i osób podążających za modą i za nowymi trendami. Oprawy charakteryzują się starannością wykonania, wysoką jakością użytych komponentów, najnowszą technologią oraz nowoczesnym wzornictwem. Kolekcja Tonny ma w swojej ofercie oprawy dla dorosłych i dla dzieci.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | SILVER/TRANSPARENT GREEN |
| Rozmiar szkła (mm) | 55 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
