Tonny Kids TY 392 C3
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Oprawy marki Tonny przeznaczone są dla osób ceniących sobie zarówno elegancję jak i osób podążających za modą i za nowymi trendami. Oprawy charakteryzują się starannością wykonania, wysoką jakością użytych komponentów, najnowszą technologią oraz nowoczesnym wzornictwem. Kolekcja Tonny ma w swojej ofercie oprawy dla dorosłych i dla dzieci.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Inne |
| Kolor oprawy | Żółty |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | YELLOW |
| Rozmiar szkła (mm) | 43 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 115 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |



