Thierry Lasry Birdy 259
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Francuski projektant Thierry Lasry wprowadził na rynek kolekcję sygnowaną swoim nazwiskiem w 2006 roku. Dorastający w kreatywnym otoczeniu ojca-optyka i matki-projektantki Thierry zaczął tworzyć okulary przeciwsłoneczne dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu.
Spychając na drugi plan podstawową funkcję okularów, Thierry Lasry stworzył odcienie i kształty uwielbiane przez świat mody. Jako nowy ulubieniec francuskiej i zagranicznej prasy modowej, w ciągu 7 lat stał się jednym z największych talentów w świecie mody. Jego produkty są pożądane na całym świecie. Dla wielbicieli mody okulary Thierry Lasry to dodatek do stylizacji, który trzeba mieć w swojej garderobie.
Obecnie linia jest sprzedawana w 50 krajach w najbardziej ekskluzywnych sklepach, takich jak butik Colette w Paryżu, Barneys w Nowym Yorku czy Dover Street Market w Londynie. Kolekcja jest uwielbiana przez celebrytów na całym świecie. Fankami okularów Thierry Lasry są między innymi Madonna, Rihanna, Anne Hathaway i Eva Mendes.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK/LIGHT HAVANA |
| Rozmiar szkła (mm) | 43 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 25 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

