Steve McQueen SMQ Mike C104
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Okulary Steve McQueen to nie tylko kolekcja okularów, to prawdziwy stan umysłu. Nazwy opraw nie są przypadkowe. Każda z nich wiąże się ze wspomnieniami o Steve McQueen. Każdy model okularów charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem. Okulary wykonane są bardzo precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Żółty |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | YELLOW HONEY |
| Rozmiar szkła (mm) | 49 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 130 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |





